Werken bij KCD Klant Contact Diensten Zoetermeer

CONTACT OPNEMEN

Werken bij KCD

Wij zijn altijd op zoek naar geschikte kandidaten die parttime of fulltime willen werken in klantcontact. Lijkt het je leuk? Kijk bij onze vacatures en solliciteer middels het formulier of stuur een open sollicitatie, misschien kunnen wij je binnenkort een leuke baan aanbieden.

Open sollicitatie / vragen:
recruitment@werkenbijkcd.nl

Adresgegevens
Klant Contact Diensten B.V.
Baron de Coubertinlaan 35
2719 EN Zoetermeer

Manisha Bodha

Recruitment coördinator, FBTO en overige functies
Tel: 06 51755291
Email: Manisha.Bodha@klantcontactdiensten.nl

Mandy van Dorst

Corporate Recruiter Interpolis
Tel: 06 82007821
Email: Mandy.vanDorst@klantcontactdiensten.nl

Laila Maertens

Corporate Recruiter Zilveren kruis en APS
Tel: 06 51785242
Email: Laila.Maertens@klantcontactdiensten.nl

Susanne Vorenholt

Corporate Recruiter Zilveren kruis
Tel: 06 57600191
Email: Susanne.Vorenholt@klantcontactdiensten.nl

Samantha Janssen

Manager Recruitment
Tel: 06 53725363
Email: Samantha.janssen@klantcontactdiensten.nl

Kimberly Dewkal

Corporate Recruiter Centraal Beheer
Tel: 06 83655157
Email: Kimberly.Dewkal@klantcontactdiensten.nl